يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
اخبار > در دهه فجر پروژه های در شان مردم را افتتاح خواهیم کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٨٣ 

 تاریخ:1399/10/30 


در دهه فجر پروژه های در شان مردم را افتتاح خواهیم کرد

فرماندار خمیر گفت:هر ساله در ایام الله دهه مبارک فجر پروژه های زیادی در سطح شهرستان افتتاح و به بهره برداری می رسد و امسال نیز سعی بر این است در دهه فجر پروژه های در شان مردم را افتتاح کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میر هاشم خواستار در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت:امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا،با حفاظت و مراقبت بیشتر و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برنامه های این دهه برگزار خواهد شد .

رئیس ستاد دهه فجر در شهرستان ادامه داد :بخشداران و دهیاران و شهرداران در جهت هر چه بهتر برگزار کردن ایام الله دهه فجر  تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرند.

فرماندار شهرستان بندر خمیر در ادامه با بیان اینکه وظیفه دستگاه ها امسال به نوعی سنگین تر خواهدبود ، عنوان کرد :در چهل سال گذشته مخالفین و معاندین خارجی و داخلی به دنبال بر اندازی نظام بوده اند اما برکات نظام مقدس اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری و تدابیر عالی ایشان سبب شده که به سکان انقلاب صدمه ای وارد نشود و برنامه های انقلاب اسلامی به مقصد عالی خود نایل آید .

وی افزود:امنیت مهم ترین شاخصی است که  نظام جمهوری اسلامی ایران برای مردم به ارمغان  آورده است اما نمی شود از برخی از کاستی ها  چشم پوشی کرد .

فرماندار شهرستان خمیر همچنین گفت : گرچه مزاحمت های آمریکا  و مستکبران و افراد خود فروخته بطور موقتی مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده اما امیدواریم با تدبیر مسئولین  نظام این مشکلات رفع شود .

 .انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.