يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > همکاری تنگاتنگی بین دانشگاه پیام نور و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان وجود دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٨٤ 

 تاریخ:1399/11/01 


همکاری تنگاتنگی بین دانشگاه پیام نور و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان وجود دارد

صبح امروز دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان همراه با دکتر حمزه ای رئیس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس ، دکتر زاهری رئیس دانشگاه پیام نور خمیر و همچنین تعدادی از اعضای هیأت علمی این دانشگاه با فرماندار خمیر دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار فرماندارخمیر در این دیدار اظهار کرد:در 3سال اخیر دانشگاه پیام نور همکاری تنگاتنگی با فرمانداری و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان داشته است و مجموعه شهرستان از دانشگاه پیام نور رضایت کامل دارد.

فرماندار خمیر در ادامه به جغرافیای سیاسی و طبیعی منطقه ، ظرفیت ها و همچنین موانع موجود در امر توسعه شهرستان اشاره کرد و خواستارهمکاری بیشتر مراکز علمی با مجموعه اجرایی شهرستان شد.

میرهاشم خواستار گفت:شهرستان خمیر ظرفیت های پیدا و پنهان بیشماری در حوزه های مختلف دارد و اگر بر روی همه این ظرفیت ها بدرستی کار شود تاثیر زیادی بر درآمد و اشتغال مردم و همچنین توسعه شهرستان خواهد داشت که این امر نیازمند راه حل های علمی و همچنین همکاری مراکز آموزش عالی و دستگاه های حاکمیتی است.

وی افزود:با همکاری این دانشگاه ،سال گذشته همایش های سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در شهرستان برگزار شد که در نهایت منجر به انعقاد تفاهم نامه ای به ارزش 20 میلیارد تومان با بخش خصوصی شد.

این مسوول در ادامه با بیان اینکه دانشگاه در حوزه مطالعات دریایی نیز می تواند به شهرستان خمیر کمک شایانی کند،تصریح کرد: گونه هایی زیادی از آبزیان دریایی در جنگل حرای بندرخمیر وجود دارند که نسبت به دیگر گونه ها در سایر مناطق متفاوت است و می تواند محورمطالعاتی دانشگاه و همچنین مرکز مطالعات اقیانوس شناسی خلیج فارس باشد.

فرماندارخمیر همچنین در خصوص تکمیل فاز دوم ساختمان دانشگاه پیام نور نیز گفت:گرچه در حال حاضر محدودیت هایی در زمینه اعتبارات وجود دارد اما با توجه به اینکه 90 درصد این ساختمان اجرا شده پیگیری های لازم برای تکمیل آن را انجام خواهم داد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.