يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > پیام تبریک فرماندار خمیر بمناسبت عید نوروز۱۴۰۰


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٤٩٢ 

 تاریخ:1400/01/01 


پیام تبریک فرماندار خمیر بمناسبت عید نوروز۱۴۰۰

میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر با صدور پیامی،فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را به همه هموطنان بویژه مردم شریف شهرستان خمیر تبریک گفت.

 

 

 

 


در این پیام آمده است:بسم الله الرحمن الرحیمیا مقلب القلوب و الابصار / یا مدبر الیل و النهار / یا محول الحول و الاحوال / حول حالنا الی احسن الحالآغاز بهار و طلیعه شکوفایی طبیعت که نشان دهنده قدرت لایزال پروردگار است بر همگان مبارک باد .خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر صحیح زندگی وخدمت بگذاریم.سال ۹۹ را در حالی سپری کردیم که شاهد ادامه شیوع ویروس و بیماری کرونا در کشورعزیزمان ایران بودیم ویروسی که با آمدنش آن مهمان نوازی ، شور و شعف و فرهنگی را به حاشیه راند و ناخواسته ما را وادار کرد تا در جهت حفظ سلامت عموم مردم به عنوان مهمترین اولویت و برنامه در این سال تصمیم هایی اتخاذ و محدودیت هایی اعمال نماییم. به حول وقوه الهی اطمینان داریم در سال جدید با تداوم همراهی و همدلی مردم عزیز وتلاش جامعه پزشکی وکادرهای درمانی وبهداشتی این ویروس منحوس به طور کامل از کشورعزیزمان ریشه کن خواهد شد.با این وجود در سالی که گذشت شاهد بهره برداری از پروژه های مهم و ارزشمندی در شهرستان بودیم به طوری که ارزش اعتباری این پروژه ها ،چندین برابر اعتبارات سال های گذشته بوده است که در این مسیر اتحاد و همراهی مردم و همکاری و تلاش همه دستگاه های دولتی ،نماینده ولی فقیه در شهرستان، امامان جمعه و جماعات شهرستان،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،دستگاه های قضایی و نظارتی ،نهادهای نظامی و انتظامی و امنیتی ، بخش خصوصی و رسانه ها در تحقق این برنامه ها مثال زدنی بود که مراتب قدرشناسی خود را از حضور اثر بخش مردم و دیگر اقشار در تحقق این برنامه ها اعلام می نمایم و قطعا این روند در سال جدید نیزهمچنان ادامه خواهد یافت.اینجانب یکبار دیگرضمن تبریک فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ ، سالی سرشار از صحت، سلامتی، برکت و نعمت، شکوه و سربلندی و هر آنچه خیر و خوبی در آن است برای مردم ایران بویژه مردم شریف شهرستان خمیر آرزومندم و امیدوارم در این سال که از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید؛پشتیبانی ها؛مانع زدایی ها نامگذاری شده است ، با تداوم اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم در مسیر رشد و توسعه  دوچندان شهرستان گام برداریم.
میرهاشم خواستار

فرماندارخمیر 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.