يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > پیام تسلیت فرماندار خمیر بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٩٠ 

 تاریخ:1400/02/14 


پیام تسلیت فرماندار خمیر بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)

میرهاشم خواستارفرماندار خمیر طی پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را به عموم مردم مومن و روزه دار شهرستان خمیر تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمیر ، در این پیام آمده است:

بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان مصادف است با سالروز شهادت بزرگمردی که الگویی کامل از حق طلبی و مظهر بی بدیلی از عدالت برای تمام بشریت در طول تاریخ است.
حضرت علی (ع) بزرگ مردی بود که با عدل خویش ارزش های الهی و توحیدی را در جامعه نهادینه کرد و در مسند قضاوت ، دادگری و عدالت را سرلوحه امور خویش قرار داد.
شهادت آن امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتش بدون هیچ دلبستگی به دنیا، پاسدار اخلاق، حرمت، فتوت و کرامت انسانی بود و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت به شهادت رسید.
اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را به عموم مردم مومن و خداجوی شهرستان خمیر و تمامی ارادتمندان و سوگواران آن حضرت تسلیت و تعزیت عرض نموده و در این شبها از خدای مهربانی ها ، خداوند بخشنده و ستار العیوب برای همه مردم آرزوی سربلندی همراه با شفای عاجل بیماران مسئلت دارم.
میرهاشم خواستار
  فرماندار خمیر


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.