جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠
آخرین اخبار
جایگاه سوخت پایانه بار سیمان آماده بهره برداری/پیگیری ۲ درخواست سرمایه گذاری در بخش خصوصی
*اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر شهرستان خمیر*
پیام تبریک فرماندارخمیر بمناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
خمیر یکی از کرویدرهای مهم جنوب کشور/تأمین ۷۰ درصد از معادن هرمزگان در بندرخمیر/ساخت ۳۹۱ واحد مسکونی در خمیر در ۳ سال اخیر/ تحولات بزرگی در حوزه های مختلف در شهرستان ایجاد شده است/بهره برداری ۲۵۰ طرح و پروژه طی ۳ سال در خمیر/در ۳ سال اخیر بیش از ۳هزار و۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است/مشارکت خوب خیرین در بخش آموزش و درمان
پیام فرماندار خمیر به مناسبت روز جهانی قدس
پیام تسلیت فرماندار خمیر بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)
دلیل تعلل دستگاه های مسوول در ایمن سازی برخی از محورهای شهرستان چیست؟/مسوولان دستگاه ها پیگیری کنند پروژه‌ها هر چه سریع تر آماده و به بهره برداری برسد/در ۳ سال اخیر بیش از یکهزار میلیارد ریال در حوزه حمل و نقل هزینه شده است
اصناف غیرضرور تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند
اجرای بیش از ۲۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در بندرخمیر
پیام تبریک فرماندار خمیر بمناسبت عید نوروز۱۴۰۰
اخبار > پیام فرماندار خمیر به مناسبت روز جهانی قدس


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٠٧ 

 تاریخ:1400/02/17 


پیام فرماندار خمیر به مناسبت روز جهانی قدس

میرهاشم خواستار فرماندار خمیر بمناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر نمود.در این پیام آمده است:

 

 

 

 


«بسم الله الرحمن الرحیم»

روز جهانی قدس ،یادآور اراده استوار و حمایت های همدلانه مسلمانان جهان از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار و استکبار جهانی می باشد.اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس ، تدبیر حکیمانه‌ امام راحل بود که موضوع فلسطین را به موضوع جهان اسلام تبدیل کرد تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی ناگسستنی دارد.در این راستا آزادیخواهان جهان، همه ساله با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس به فریاد دادخواهی ملت مظلوم فلسطین پاسخ داده و جنایت‌های رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

امسال به دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی شرایط برای برگزاری راهپیمایی در روز قدس ممکن نیست،‌ اما می توان با بهره‌گیری از ظرفیت هایی همچون استفاده از فضای مجازی،‌ تبلیغات محیطی و همچنین تولید آثار رسانه‌ای برای حفظ و گسترش آرمان فلسطین در روز قدس استفاده کرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم جنایتکار صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه‌ دار شهرستان خمیر پای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می نشینیم تا باری دیگر حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانیم.
میرهاشم خواستار

فرماندار خمیر 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.