اخبار > فرهادی نیا سرپرست دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٦٦٣ 

 تاریخ:1396/06/05 


فرهادی نیا سرپرست دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری

خوشبختانه با کمک همه دستگاههای اجرایی و نهادها انتخابات باشکوهی در کل کشور انجام شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر ظهر امروز جلسه شورای اداری به ریاست مخمد ملایی فرماندار شهرستان برگزار شد فرهادی نیا سرپرست دفتر سیاسی انتخابات شهرستان گفت :سال 96 رخدادهای زیادی در ایران روی داد که مهمترین ان انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در کشور بود.

▫️خوشبختانه با کمک همه دستگاههای اجرایی و نهادها انتخابات باشکوهی در کل کشور انجام شد که در استان هرمزگان نیز نزدیک به 76 درصد در این انتخابات مشارکت داشتند و مردم با حضور خود در انتخابات توطئه های دشمن  را خنثی کردند.

▫️ارتباط نزدیک مسئولین با مردم و همچنین همکاری وهمراهی همه دستگاه های اجرایی با یکدیگر  از توصیه های موکد مقام معظم رهبری به مسئولین و دولتمردان می باشد و دستگاهها نیز باید شعار امسال را سرلوحه خود قرار داده و از تمام ظرفیت ها برای توسعه شهرستان استفاده کنند.

▫️جابجایی بخشداران امری منطقی و طبیعی می باشد و امیدواریم هر دوی بخشداران تجارب خود را در این مناطق عرضه می کنند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.