اخبار > جلسه شورای اداری شهرستان بندر خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٦٦٤ 

 تاریخ:1396/06/05 


جلسه شورای اداری شهرستان بندر خمیر

زرنگاری بخشدار مرکزی شهرستان بندر خمیر معرفی شد

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر محمد ملایی فرماندارخمیر در جلسه شورای اداری که با حضور فرهادی نیا سرپرست دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و همچنین مسئولین دستگاههای اجرایی برگزار شد هفته دولت را به تمام مسئولین و دستگاه های اجرایی شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت:
▫️هفته دولت فرصتی مناسبی برای بیان عملکردهای دولت می باشد و امیدواریم با خدمت صادقانه به مردم در جهت توسعه و عمران شهرستان عرضه گام برداریم.

▫️مراسمات خوبی از اوایل هفته دولت در شهرستان برگزار شده است  و طی روزهای آینده نیز پروژه های زیادی در شهرستان با حضور مسئولین استانی و کشوری به بهره برداری خواهد رسید.

▫️حدود 31 پروژه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان از فردا و با حضور وزارت علوم  تحقیقات و فناوری به بهره برداری خواهد رسید که بازار بزرگ پارمیس با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان با کمک بخش خصوصی برای رشد و توسعه شهرستان ,افتتاح زمین چمن مصنوعی در بندرخمیر و بهره برداری از 48 واحدمسکونی فرهنگیان از پروژ هایی است که طی روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید.

▫️در پایان مراسم نیزحکم زرنگاری بعنوان بخشدار جدید بندرخمیر به وی اعطا شد.

▫️گفتنی است که زرنگاری فوق لیسانس زمین شناسی و 25 سال سابقه حضور در وزارت کشور را دارا می باشد


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.