آخرین اخبار
جلسه مشترک بین اعضای شورای تامین ولنج داران وبازاریهای شهرستان بندر خمیر
برگزاری دوره آموزشی برای کارمندان شهرستان بندرخمیر
برداشت آب از دشت کهورستان باید کنترل شود
مراسم گرامیداشت سیزدهم آبانماه وتسخیر لانه جاسوسی ذر شهرستان بندر خمیر
دیدارآشوری هیئت رئیسه نماینده محترم هرمزگان وسرپرست معاون عمرانی استانداری با مردم شهرستان خمیر
مراسم تکریم ومعارفه رئیس حلال احمر
آیین تکریم وتودیع ومعارفی رئیس جمعیت حلال احمر شهرستان بندر خمیر
✔️فرماندار خمیر:در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد/امیدواریم با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم/هلال احمر شهرستان خمیر عملکرد خوبی در این شهرستان داشته است/درصورت تایید مرکز هلال احمر بخش رویدر ارتقاء خواهد یافت.
صبح امرو ز با حضور شورای نگهبان و فرماندار شهرستان واعضای هیئت اجرای آرای باطله آتش زدند.
فرماندار شهرستان بندرخمیر در پاسخ به نهادن نام جعلی برای خلیج فارس توسط رئیس جمهور آمریکا :
اخبار > 6پروژه در ششمین روز از هفته دولت در بندرخمیر افتتاح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧١٠ 

 تاریخ:1396/06/07 


6پروژه در ششمین روز از هفته دولت در بندرخمیر افتتاح شد

شش پروژه با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد و هشتصد و سی میلیون تومان در روز ششم از هفته دولت در شهرستان خمیر به بهره برداری رسید.

 

 

 

  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر فرماندار خمیر در تشریح پروژه های روز ششم از هفته دولت در شهرستان خمیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در این روز 6 پروژه در شهرستان خمیر به بهره برداری رسیده است که یک پروژه در مرکز شهرستان و پنج پروژه دیگر در بخش مرکزی بوده است.

▫️وی با اشاره به اینکه مجموع کل اعتبارات در روز ششم برابر با بیست میلیارد و هشتصد وسی میلیون تومان بوده است اضافه کرد:این پروژه ها شامل افتتاح آموزشگاه آرایش و پیرایش در بندرخمیر، افتتاح راه روستایی در کهورستان، روشنایی معابر روستای نیمه کار، سالن ورزشی کشار بالا ،طرح هادی روستای کشار چمردان و پروار بندی گوساله در روستای مارو بوده است.

▫️فرماندار همچنین یادآور شد:یکی از سیاسیت ها و اهداف دولت تدبیر بهبود معیشت مردم و ایجاد اشتغال در سطح جامعه می باشد که با بهره برداری از این پروژه ها سبب توسعه هر چه بیشتر. شهرستان و محقق شدن برنامه ها و اهداف دولت خواهد شد.

▫️وی در پایان با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات دولت اظهار داشت:رسانه نقش مهمی در اطلاع رسانی و آگاه سازی این پروژه ها به مردم دارند بنابراین از شما می خواهم مردم را از دستاوردهای نظام که توسط دولت اجرایی می‌شود آگاه سازید


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.