اخبار > 6پروژه در ششمین روز از هفته دولت در بندرخمیر افتتاح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧١٠ 

 تاریخ:1396/06/07 


6پروژه در ششمین روز از هفته دولت در بندرخمیر افتتاح شد

شش پروژه با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد و هشتصد و سی میلیون تومان در روز ششم از هفته دولت در شهرستان خمیر به بهره برداری رسید.

 

 

 

  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر فرماندار خمیر در تشریح پروژه های روز ششم از هفته دولت در شهرستان خمیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در این روز 6 پروژه در شهرستان خمیر به بهره برداری رسیده است که یک پروژه در مرکز شهرستان و پنج پروژه دیگر در بخش مرکزی بوده است.

▫️وی با اشاره به اینکه مجموع کل اعتبارات در روز ششم برابر با بیست میلیارد و هشتصد وسی میلیون تومان بوده است اضافه کرد:این پروژه ها شامل افتتاح آموزشگاه آرایش و پیرایش در بندرخمیر، افتتاح راه روستایی در کهورستان، روشنایی معابر روستای نیمه کار، سالن ورزشی کشار بالا ،طرح هادی روستای کشار چمردان و پروار بندی گوساله در روستای مارو بوده است.

▫️فرماندار همچنین یادآور شد:یکی از سیاسیت ها و اهداف دولت تدبیر بهبود معیشت مردم و ایجاد اشتغال در سطح جامعه می باشد که با بهره برداری از این پروژه ها سبب توسعه هر چه بیشتر. شهرستان و محقق شدن برنامه ها و اهداف دولت خواهد شد.

▫️وی در پایان با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات دولت اظهار داشت:رسانه نقش مهمی در اطلاع رسانی و آگاه سازی این پروژه ها به مردم دارند بنابراین از شما می خواهم مردم را از دستاوردهای نظام که توسط دولت اجرایی می‌شود آگاه سازید


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.