اخبار > افتتاح 3 باب فضای آموزشی در شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٣٢ 

 تاریخ:1396/06/08 


افتتاح 3 باب فضای آموزشی در شهرستان خمیر

در آخرین روز از هفته دولت سه باب فضای آموزشی در بخش مرکزی و رویدر شهرستان بندرخمیر به بهره برداری رسید

 

 

 

 

🔻به گزارش روابط عمومی فرمامنداری بندر خمیر ز ناصر عسکری زاده مدیر آموزش و پرورش خمیر در حاشیه افتتاح این فصاهای آموزشی اظهار داشت:
▫️در هفته دولت امسال 3 باب دبستان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و هفتصد میلیون ریال در روستاهای شهرستان به بهره برداری رسيد.

▫️وی همچنین اضافه کرد:پروژه دبستان 3 کلاسه چاه ماه خور با زيربنای 345 متر مربع با هزينه بالغ بر دو ميليارد و پانصد ميليون ريال و دبستان 2 کلاسه دشت جیهون و زیربنای  مترمربع و اعتبار دو میلیارد و هفتصد میلیون ریال در بخش مرکزی و همچنین افتتاح دبستان 3 کلاسه درواخانی در بخش رویدر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال و زیربنای345 مترمربع در این روز به فضاهای آموزشی شهرستان خمیر افزوده شده است.

▫️گفتنی است دبستان 3 کلاسه درواخانی و چاماخور به همت خیر مدرسه ساز ساخته شده است


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.