آخرین اخبار
جلسه مشترک بین اعضای شورای تامین ولنج داران وبازاریهای شهرستان بندر خمیر
برگزاری دوره آموزشی برای کارمندان شهرستان بندرخمیر
برداشت آب از دشت کهورستان باید کنترل شود
مراسم گرامیداشت سیزدهم آبانماه وتسخیر لانه جاسوسی ذر شهرستان بندر خمیر
دیدارآشوری هیئت رئیسه نماینده محترم هرمزگان وسرپرست معاون عمرانی استانداری با مردم شهرستان خمیر
مراسم تکریم ومعارفه رئیس حلال احمر
آیین تکریم وتودیع ومعارفی رئیس جمعیت حلال احمر شهرستان بندر خمیر
✔️فرماندار خمیر:در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد/امیدواریم با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم/هلال احمر شهرستان خمیر عملکرد خوبی در این شهرستان داشته است/درصورت تایید مرکز هلال احمر بخش رویدر ارتقاء خواهد یافت.
صبح امرو ز با حضور شورای نگهبان و فرماندار شهرستان واعضای هیئت اجرای آرای باطله آتش زدند.
فرماندار شهرستان بندرخمیر در پاسخ به نهادن نام جعلی برای خلیج فارس توسط رئیس جمهور آمریکا :
اخبار > بهره‌برداری از 6کیلومتر شبکه آب‌رسانی در شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٣٤ 

 تاریخ:1396/06/08 


بهره‌برداری از 6کیلومتر شبکه آب‌رسانی در شهرستان خمیر

.

 

 

 

 هم‌زمان با آخرین روز از هفته دولت و افتتاح پروژه‌های عمرانی بازسازی و اصلاح 6کیلومتر از شبکه آب‌رسانی در شهر خمیر و رویدر صورت گرفت.
مهندس امیریان نژاد معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفای هرمزگان در توضیح این خبر گفت 4کیلومتر از این اصلاح خطوط آب‌رسانی مربوط به شهر خمیر بااعتبار 8میلیارد ریال بوده است و 2 کیلومتر دیگر در شهر رویدر  با هزینه 4میلیارد ریال انجام‌شده است.
وی با اشاره به بافت فرسوده بخش عمده‌ای از شبکه آب‌رسانی مدیریت مصرف و کاهش هدر رفت آب را هدف این پروژه عنوان کرد.
همچنین محمد ملایی فرماندار بندر خمیر در جمع خبرنگاران با افتتاح این پروژه گفت: تلاش‌های خوبی برای بهبود اوضاع مردم شهرستان صورت گرفته و عملکرد دولت با تخصیص بودجه‌های عمرانی و فرهنگی قابل‌تقدیر است.
ملایی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدا افزود: جامعه مدیون ایثارگری‌های شهیدان است و باید برای خانواده شهدا و جانبازان ارزش و احترامی  مضاعف قائل باشیم.
گفتنی است بهره برداری از دو واحد آموزشی، اصلاح شبکه برق رسانی روستای گوین و افتتاح راه روستایی کینویه از دیگر پروژه های امروز بودند


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.