اخبار > اتحاد مسلمانان عامل قدرت و پیروزی در جامعه امروز است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٧٨ 

 تاریخ:1396/06/19 


اتحاد مسلمانان عامل قدرت و پیروزی در جامعه امروز است

ولایت در عید غدیر به مفهوم حکومت است و شخصیت برجسته و ممتاز حضرت علی(ع) در پیشوایی و رهبری باید الگو و نمونه قرار بگیرد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر جاسم جادری استاندار هرمزگان در جشن غدیر شهر خمیر حضور یافته بود گفت: عید غدیرآموزه ای فراتر از چراغانی معابر و جشن گرفتن است و باید تامل ویژه ای به مناسبت ها اسلامی از قبیل عیدغدیر، عید قربان و عاشورا داشته باشیم.
استاندار هرمزگان تثبیت رسالت الهی در جامعه را یکی از فلسفه های پدید آمدن غدیر عنوان کرد و افزود: ولایت در عید غدیر به مفهوم حکومت است و شخصیت برجسته و ممتاز حضرت علی(ع) در پیشوایی و رهبری باید الگو و نمونه قرار بگیرد.
دکتر جادری عامل غلبه بر قدرت های استعماری چون آمریکا و اسراییل را وحدت جامعه مسلمانان عنوان کرد و تصریح نمود: جنایات علیه مسلمانان میانمار و نسل کشی افراد بیگناه دردناک و حزن انگیز است.
وی با اظهار اینکه فرسنگ ها از جامعه مسلمانان میانمار فاصله داریم اما با دعای خیر و ارسال کمک های بشر دوستانه می توانیم به ندای مظلومیت آنها پاسخ بدهیم.
مراسم جشن غدیربا حضور پرشور مردم شهر خمیر و مسئولان دستگاه های اجرایی با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.
گفتنی است استاندار هرمزگان سال گذشته نیز در جشن غدیر این شهر حضور یافته بود.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.