آخرین اخبار
جلسه مشترک بین اعضای شورای تامین ولنج داران وبازاریهای شهرستان بندر خمیر
برگزاری دوره آموزشی برای کارمندان شهرستان بندرخمیر
برداشت آب از دشت کهورستان باید کنترل شود
مراسم گرامیداشت سیزدهم آبانماه وتسخیر لانه جاسوسی ذر شهرستان بندر خمیر
دیدارآشوری هیئت رئیسه نماینده محترم هرمزگان وسرپرست معاون عمرانی استانداری با مردم شهرستان خمیر
مراسم تکریم ومعارفه رئیس حلال احمر
آیین تکریم وتودیع ومعارفی رئیس جمعیت حلال احمر شهرستان بندر خمیر
✔️فرماندار خمیر:در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد/امیدواریم با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم/هلال احمر شهرستان خمیر عملکرد خوبی در این شهرستان داشته است/درصورت تایید مرکز هلال احمر بخش رویدر ارتقاء خواهد یافت.
صبح امرو ز با حضور شورای نگهبان و فرماندار شهرستان واعضای هیئت اجرای آرای باطله آتش زدند.
فرماندار شهرستان بندرخمیر در پاسخ به نهادن نام جعلی برای خلیج فارس توسط رئیس جمهور آمریکا :
اخبار > مراسم تکریم ومعارفه رئیس حلال احمر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٦١٤٠ 

 تاریخ:1396/07/30 


مراسم تکریم ومعارفه رئیس حلال احمر

آیین تودیع و معارفه رییس سابق و جدید جمعییت هلال احمر شهرستان خمیر با حضور ملایی فرماندار خمیر, علیاء رئیس جمعیت هلال احمر استان هرمزگان,حجت الاسلام صفائی امام جمعه شهرستان و اعضای

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ,علی اعمی رییس جمعیت هلال احمر استان در این مراسم ازعملکرد رئیسی رئیس سابق جمعیت هلال احمر شهرستان خمیر تشکر کرد و بیان داشت: الحق والانصاف ایشان در مدت تصدی جمعییت هلال احمر در شهرستان خمیر خدمات شایانی در زمینه های آموزش و امداد انجام داده  و چندین خانه هلال را در شهرستان ایجاد نموده است و همیشه در کنار ما و برای خدمت به مردم آماده بوده است و بنابر ضرورت از وجود ایشان در مرکز استان استفاده خواهیم کرد.

وی همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید هلال احمر شهرستان افزود: حسن تشکریان دارای تجربه 23 ساله در هلال احمر استان می باشد و در حوزه شهرستانی نیز در شهرستان ابوموسی سابقه خدمت داشته است و امیدواریم همچون گذشته هلال احمر شهرستان به فعالیت های خود ادامه داده وما هم درتمام فعالیت ها در کنار آنها خواهیم بود..انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.