اخبار > ✔️فرماندار خمیر:در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد/امیدواریم با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم/هلال احمر شهرستان خمیر عملکرد خوبی در این شهرستان داشته است/درصورت تایید مرکز هلال احمر بخش رویدر ارتقاء خواهد یافت.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٦١٨٠ 

 تاریخ:1396/07/30 


✔️فرماندار خمیر:در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد/امیدواریم با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم/هلال احمر شهرستان خمیر عملکرد خوبی در این شهرستان داشته است/درصورت تایید مرکز هلال احمر بخش رویدر ارتقاء خواهد یافت.

هفتمین نشست شورای اداری شهرستان خمیر با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان در محل فرمانداری خمیر برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمیر محمد ملایی در این نشست ضمن برشمردن عملکردهای دولت در ماه جاری عنوان کرد:در استانه مهر سالجاری فعالیت های خوبی در سطح شهرستان خمیر صورت گرفت که بهره برداری از سه پروژه آموزشی در سطح شهرستان از جمله عملکردهای دولت در این شهرستان بوده است.

◾️وی همچنین به کلنگ زنی پروژه احداث زمین ساحلی در بندرخمیر اشاره کرد و افزود:شهر بندرخمیر یکی از شهرهای ساحلی در استان هرمزگان می باشد که طی سال های گذشته چندین مسابقات والیبال ساحلی در سطح استانی و کشوری با حضور ورزشکاران مطرح این رشته در شهرستان برگزار گردید که خوشبختانه در هفته تربیت بدنی و ورزش کلنگ احداث پروژه زمین ساحلی در بندرخمیر به زمین زده شد و امیدواریم شهرستان خمیر بتواند با ساخت این زمین به یکی از قطب های اصلی در کشور بدل شود.

◾️فرماندار خمیر همچنین در خصوص 29 مهر روز صادرات نیز عنوان کرد: شهرستان خمیر استعدادهای بالقوه ای در زمینه ی صادرات بالاخص در حوزه معادن دارا می باشد و ان شاءالله با احداث مجتمع بندری در خمیر و با وجود معادنی که در این شهرستان وجود دارد زمینه ساز هر چه بیشتر صادرات در این شهرستان باشیم.

◾️رئیس شورای اداری شهرستان همچنین در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های جمعیت هلال احمر در شهرستان عنوان کرد: جمعییت هلال احمر شهرستان خمیر  عملکرد خوبی در زمینه امداد و آموزش های امدادی در این شهرستان داشته است و بنده به عنوان نماینده دولت در شهرستان از رئیس سابق جمعیت هلال احمر شهرستان خمیر تشکر می کنم.
◾️وی همچنین در خصوص ارتقاء هلال احمر بخش رویدر نیز گفت:در جلسه ای که با حضور اعما رییس جمعییت هلال احمر استان داشته است از وی خواسته که این موضوع را از طریق مرکز پیگیری نماید.

◾️فرماندار خمیر همچنین در این نشست به 13 آبان و همایش مردمی در این روز  اشاره کرد و اظهار داشت:روز 13 آبان روز همدلی همه مردم ایران است و مردم شهرستان با حضور حماسی خود در این روز جواب محکمی به یاوه گویی ها و سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران خواهند داد.

◾️فرماندار خمیر در پایان نیز از مدیران دستگاههای اجرایی خواست پروژه های نیمه تمام خود را به ترتیب اولویت اعلام و در جهت اخذ اعتبارات لازم از طریق دستگاه متبوع خود بکوشند.

◾️لازم بذکر است در این جلسه محسن صدیقی بعنوان رئیس اداره مالیات شهرستان خمیر معرفی گردید.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.