اخبار > جلسه بزرگداشت 40 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٧٩٧٧ 

 تاریخ:1396/11/02 


جلسه بزرگداشت 40 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

اولین جلسه ستاد دهه فجر خمیر با حضور رئیس ستاد دهه فجر این شهرستان، بخشدار مرکزی و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان در فرمانداری خمیر برگزار شد.

 

 

 

 ه گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر،محمد ملائی رئیس ستاد دهه فجر شهرستان خمیر در این جلسه بر ضرورت مردمی برگزار کردن برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد واظهار داشت:مهمترین روزهای تاریخ کشور ایران دهه فجر می باشد که انقلاب در آن نقش گرفته است و با توجه به در پیش بودن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسئولین با مشارکت دادن مردم و تشکل های مردمی در دهه فجر امسال برنامه های درخور شایسته ای برای نسل جوان و مردم داشته باشند.

فرماندارخمیربا بیان اینکه در دهه فجر امسال با افتتاح چندین طرح و پروژه در شهرستان خمیر همراه خواهد بود، افزود: این پروژه‌ها در زمینه عمرانی،بهداشتی و... می باشد.

ملائی در خصوص سایر برنامه های دهه فجر امسال نیز گفت:غبارروبی مزار شهدا، مسابقات ورزشی و تفریحی، سرکشی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از دیگر برنامه های شاخص دهه فجر امسال در بندرخمیر می باشد.
 
وی همچنین از دهیاران و اعضای شوراها خواست با ایده های نو و جدید مردم را برای حضور در این مراسمات تشویق کنند تا مردم نیز از واقعیت های جامعه آگاه شوند.

در پایان هر یک از مسئولین شهرستان نظرات و برنامه ها و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های فجر امسال اعلام کردند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.