اخبار > در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان خمیر چه گذشت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٠٠٣ 

 تاریخ:1396/11/05 


در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان خمیر چه گذشت

جلسه ستاد تسهیلات صفرهای نوروزی به ریاست معاون فرماندار

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر خمیر صبح امروز جلسه ستاد تسهیلات نوروزی به ریاست  فرزاد دهقانی معاون فرماندار در سالن کنفرانس فرمانداری برگزارشد.

فرزاد دهقانی معاون فرمانداری خمیر در این جلسه اظهار داشت:ادارات و نهادهای مرتبط با ستاد تسهیلات نوروزی می بایست از هم اکنون جهت سفر مسافران برنامه ریزی داشته باشند همچنین امکانات رفاهی و امنیتی مناسب مهیا شود تا مسافران بدون مواجهه با هرگونه مشکلی اقامت خوبی در شهرستان داشته باشند.

وی همچنین از دهیاری هایی( بالاخص دهیاری پهل) که در مسیر تردد مسافران زیادی می باشند خواست امکانات بهداشتی مناسب برای رفت و آمد آنان فراهم کنند.

دهقانی در ادامه به حضور عده ی زیادی متکدیان در این ایام اشاره کرد و اظهار داشت:با توجه به استقبال زیاد مسافران از شهرستان در ایام نوروز سبب تجمع  متکدیان در آن نقطه می شود که این باعث زشتی سیمای محل شده که باید این افراد جمع آوری شوند.

وی همچنین گفت:ایجاد غرفه های صنایع دستی و محصولات فرهنگی  قبل از ورودی و عوارضی ها از دیگر اقدامی است که می تواند باعث شناساندن فرهنگ منطقه به مسافران شود.

دهقانی همچنین از منطقه آزاد قشم خواست جهت رفاه و امنیت حال مسافران کانکس وامکانات رفاهی در اسکله بندرپل در این ایام اقدام نماید


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.