اخبار > بهمناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر زنگ انقلاب توسط فرماندار نواخته شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٠٦٩ 

 تاریخ:1396/11/14 


بهمناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر زنگ انقلاب توسط فرماندار نواخته شد

فرماندار شهرستان بندر خمیر طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را به همه مسئولان و خدمتگزاران شهرستان، ائمه محترم جمعه و جماعات و به ویژه مردم شریف دیار حماسه آفرین شهرستان بندر خمیر ، تبریک گفت

 

 

 

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري خمير  ،محمد ملایی فرماندار، طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجرو چهلمین  فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مسئولان و خدمتگزاران شهرستان، ائمه محترم جمعه و جماعات و به ویژه مردم شریف دیار حماسه آفرین شهرستان بندر خمیر، تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاريخي امام راحل به كشور بعد از ۱۵سال دوري و تبعيد يك روز تاريخي در كشور ما محسوب مي شود و اين بازگشت مقدمه اي براي حركت بي سابقه مردم و به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي بود كه در قرون اخير بي سابقه بوده است .
در ۲۲بهمن ماه سال ۵۷در ايران، انقلاب بزرگ و شكوهمندي به رهبري امام خميني (ره) به پیروزی رسید و با اعجاز خويش جهانيان را به شگفت واداشت، انقلابي كه به جرأت مي توان گفت یکی از مهمترين حركت های  اسلامي و جنبشهای  انقلابي در تاريخ اسلام و متأثر از فرهنگ عاشورايي سيدالشهدا(ع) در زمان غيبت حضرت ولي عصر (عج) بوده است.
در چنین روزی طومار سیاه چند هزار ساله رژیم شاهنشاهی در هم پیچید و به نیم قرن خودکامگی، ظلم، استبداد و چپاول رژیم خودفروخته پهلوی خاتمه بخشید. این تغییر در نظام سیاسی ایران در پی تحول روحی و معنوی مردم این سرزمین به وقوع پیوست که متکی بر هیچ قدرت آن دوران و متأثر از هیچ مکتب ساخته و پرداخته دست انسان نبود، بلکه بازسازی حکومتی در امتداد انقلاب حضرت محمد(ص) و بر اساس الگوی اسلام راستین و با مشارکت مردم از کوچک تا بزرگ به وجود آمد. انقلابی که ارزش‌های نو را به جوامع بشری عرضه کرد و چنانکه امام خمینی(ره) در کلام گوهرباری فرمودند: «این انقلاب باید به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران صادر شود»، امروز جهان شاهد آن است که کلام بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، با زعامت مقام معظم رهبری به ثمر نشسته و انقلاب ایران در بین سایر ملل (چه در کشورهای اسلامی و چه غیر اسلامی) به عنوان یک الگوی عینی، شناخته شده است .

از این رو دشمنان این نظام نیز که همواره تلاش کرده‌اند تا با انواع توطئه‌ها، دسیسه‌ها و تحریم‌ها، تأثیرگذاری ایران اسلامی را در عرصه تحولات جهانی تضعیف کنند، اما این ملت همواره در شرایط سخت و با درک و شناخت حقیقی از تحولات جهانی و تلاش‌های شیطانی جبهه باطل، محکم و استوار در دفاع از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی خود ایستاده است..

طی گذشته چهار  دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، کشور ایران اسلامی پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه کرده است، پيروزي انقلاب اسلامي از بزرگترين افتخارات ملت مسلمان ايران است كه با يكپارچگي و وحدت كلمه ، حقيقت خواهي و ظلم ستيزي، سرمشق و الگو و زمينه ساز بيداري و آزادي خواهي ملت هاي مظلوم و تحت ستم استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي ستمكار را فراهم نمود.
ملت عزيز ما به خوبي درك مي كنند كه هرقدر فشار دشمنان خارجي بيشتر شود حضور در صحنه لازم تر و ضروري تر مي باشد، لذا  به حول و قوه الهي مراسم جشن انقلاب امسال و راهپیمایی یوم الله بیست و.دوم.بهمن ماه  پرشورتر و باشكوه تر از هرسال برگزار خواهد شد.

لذا در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و غرورآفرین، چهلمین  فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مسئولان و خدمتگزاران استانی و شهرستانی، ائمه محترم جمعه و جماعات و به ویژه مردم شریف دیار حماسه آفرین و همیشه در صحنه شهرستان بندر خمیر که همواره دوشادوش مسئولین در عرصه‌های مختلف مشارکت دارند، تبریک عرض نمایم و برای همه خدمتگزاران به این مردم شریف در همه عرصه ها آرزوی توفیقات  روز افزون دارم.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.