اخبار > افتتاح 30 پروژه عمرانی و خدماتی در دهه مبارک فجر امسال در شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٠٧٤ 

 تاریخ:1396/11/12 


افتتاح 30 پروژه عمرانی و خدماتی در دهه مبارک فجر امسال در شهرستان خمیر

صبح امروز با حضور علی رئوفی معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري هرمزگان ،محمدملائی فرماندار خمیر و جمعی از مدیران شهرستانی چندین پروژه عمرانی با اعتباری نزدیک به شصت و هشت میلیارد ریال در شهرستان خمیر افتتاح شد

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرخمیر محمد ملایی در آیین افتتاح این پروژه ها اظهار داشت:در دهه فجر امسال تعداد 30 پروژه با اعتباری قریب به نود و هشت میلیارد ریال در شهرستان به بهره برداری می رسد که افتتاح آسفالت معابر شهرخمیر ، خرید تجهیزات و ماشین آلات مکانیکی توسط شهرداری خمیر،انبار امدادی هلال احمر شهرستان ،افتتاح بوستان روستایی، افتتاح دو دبستان در روستاهای چاه صحاری و تهلو ،پرواربندی گوساله در رودبار،افتتاح ساختمان راهداری در بندرخمیر و هفت طرح اشتغالزایی کمیته امداد شهرستان از مهمترین پروژه ها در دهه مبارک فجر امسال می باشد.

ملایی همچنین در تشریح پروژه های روز نخست دهه مبارک فجر اظهار داشت:در روز نخست دهه فجر امسال افتتاح دو پروژه در شهرداری خمیر با اعتبار دوازده میلیارد ریال،بهره برداری از هفت پروژه اداره برق شهرستان با اعتباری به میزان سی و هشت میلیارد و دویست و بیست و چهار میلیون ریال ، افتتاح ساختمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خمیر با اعتبار شش میلیارد ریال،پنج میلیارد و ششصد میلیون ریال اعتبار برای افتتاح پارک روستایی در آل درویش و چهار میلیارد ریال اعتبار جهت افتتاح فاز یک بارانداز میوه و تره بار کهورستان از پروژه های مهم این روز است.

فرماندار خمیر همچنین خاطرنشان کرد:با افتتاح پروژه ها در دهه مبارک فجر امسال چندین فرصت شغلی در سطح این شهرستان ایجاد خواهد شد.

وی در پایان یاد آور شد:با توجه به تقارن دهه فجر امسال با ایام فاطمیه جشن های دهه فجر امسال با حفظ حرمت این ایام صورت گیرد


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.