اخبار > افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر با حضور معاونت اقصادی وتوسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٠٧٧ 

 تاریخ:1396/11/12 


افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر با حضور معاونت اقصادی وتوسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان

افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر به ارزش 7ملیاردتومان با حضور معاونت اقصادی وتوسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیرهمزمان با اولین روز از دهه فجر طی مراسمی با حضورعلی رئوفی معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان و طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهر های جدید کشور دو طرح عمرانی شامل ساختمان اداری شهرجدید علوی و پروژه مشارکتی 41 هکتاری شهرجدید علوی افتتاح وکلنگ زنی شد.

ساختمان اداری شهر جدید علوی اولین پروژه ای بود که در اولین روز از دهه فجر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان با حضور معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان و معاون وزیر راه و شهرسازی  افتتاح و به بهره برداری رسید.

پروژه  مشارکتی 41 هکتاری  شهرجدید علوی با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد تومان دومین  پروژه ای بود که در شهرجدید علوی با حضور مسئولین استان هرمزگان و وزارت راه و شهرسازی کلنگ زنی شد.

بازدید از بخش های مختلف تونل درحال احداث شهرجدید علوی برنامه پایانی سفرمعاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان و معاون وزیر راه و شهرسازی در اولین روز از دهه فجر به این شهر بود.

با تکمیل و بهره برداری از پروژه تونل شهر جدید علوی فاصله این شهر جدید تا شهر بندرعباس 28 کیلومتر کوتاه خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.