اخبار > همزمان با روز ملی شوراهای از شوراهای شهرستان خمیر تجلیل شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٧٤٦ 

 تاریخ:1397/02/09 


همزمان با روز ملی شوراهای از شوراهای شهرستان خمیر تجلیل شد.

صبح امروز بمناسبت 9 اردیبشهت روز ملی شوراها آیین تجلیل از شوراها در سالن کانون رشد بندرخمیر با حضور محمد ملايي فرماندار خمیر،فرزاد دهقاني معاون فرماندار ،محمد زرنگاري بخشدار مركزي ، فارق رحيمي بخشدار رويدر و مسؤلين دستگاه های اجرايي شهرستان خمیر برگزار شد

 

 

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداري شهرستان خمیر؛فرماندار خمیر در این جلسه ضمن تبریک اعياد شعبانيه ،فلسفه تشکیل شوراهای اسلامی را حاکمیت مردم بر سرنوشت خود عنوان کرد و اظهار داشت:راه اندازی شوراها از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است و شوراها سرمایه ای عظیم و ارزشمند برای نظام محسوب می شود.

وی افزود:شوراهای اسلامی شهر و روستا در جذب مشارکت های عمومی، عمرانی و آبادانی مناطق شهری و روستایی و ارتقا حوزه های اقتصادی و فرهنگی جامعه نقش موثری دارند.

فرماندارخمیر همچنین گفت: توسعه و آبادانی بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی در گرو کارکرد و اثر گذاری شوراهای اسلامی است که از آن به عنوان نمادی از قدرت مدنی و اعتماد متقابل عمومی یاد می شود.

بالاترین مقام عالی اجرائی در شهرستان خمیر در ادامه تاکید کرد: با توجه به شعار امسال و فرمایشات مقام معظم رهبری امید است همه برنامه ها و سیاست ها بر پایه خدمتگزاری و رسیدن به خودکفایی و قطع وابستگی خارجی باشد.

محمدملایی همچنین گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و روستاها، دهیاران و شهردارن موظف هستند برای حل مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند تا رضایتمندی شهروندان از عملکرد مدیران افزایش یابد.

وی در پایان یادآور شد: مردم هرجایی که شوراها با صداقت کاری را انجام می دهند،همکاری خود را از آنان دریغ نخواهند کرد.

گفتنی است در این همایش، جلسه پرسش وپاسخ  برای اعضای شوراهای اسلامی با مديران دستگاهها ي اجرايي  شهرستان خمیر برگزار گردید


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.