دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩
آرشیو اخبار


فرماندار خمیر خبر داد:
خلوتی تفرجگاه‌ها و اماکن تفریحی خمیر در روز طبیعت
تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و اماکن تفریحی شهرستان خمیر در ایام تعطیلات نوروزی امسال بویژه امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین (روز طبیعت) روز متفاوت و خلوتی را به خود داشته و بدون مسافر، گردشگر و شهروندان بوده است.* همه ساله با فرارسیدن روزهای دوازدهم وسیزدهم فروردین، خمیر رنگ و بوی خاصی به خود می‌‎گرفت و شاهد تردد خودروها و همچنین سیل عظیمی از مسافران از سرتاسر هرمزگان و حتی استان‌های همجوار درتفرجگاه‌ها واماکن گردشگری این شهر تالابی بدلیل موقعیت ویژه‌ای که دارد، بود.
 ٢٣:٢٢ - 1399/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار خمیر:
برای عبور از بحران کرونا روز سیزدهم فروردین در خانه بمانیم
فرماندار خمیر طی پیامی از مردم شریف و بافرهنگ شهرستان خمیر خواست برای عبور از بحران کرونا در روز ۱۳فروردین (روز طبیعت)در خانه بمانند.
 ٢٢:٤٣ - 1399/01/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار خمیر:
۶ ایست بازرسی در شهرستان خمیر مستقر است
فرماندار خمیر گفت: در راستای اجرای طرج فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت ترددهای غیرساکن و درون شهرستانی۶ تیم ایست بازرسی در سطح شهرستان مستقر شده است.
 ٢٣:٠٥ - 1399/01/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور فرماندار انجام شد:
برگزاری دومین جلسه ستاد مدیریت کرونا در سال‌جاری
دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان خمیر در سال جدید برگزار شد
 ٢٢:٢٩ - 1399/01/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور فرماندارخمیر:
جلسه شورای بهداشت با موضوع مقابله با کرونا برگزار شد
جلسه شورای بهداشت و امنیت غذایی شهرستان با موضوع کرونا ظهر امروز /شنبه/با حضور فرماندار و اعضای این شورا در سالن شهرداری بندرخمیر برگزار شد.
 ١٧:٣٠ - 1399/01/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.