آرشیو اخبار


فرماندارشهرستان خمیر
افتتاح خانه مطبوعات شهرستان خمیر
افتتاح اولین خانه مطبوعات در شهرستان خمیر با حضور فرماندار شهرستان ،مدیر عامل خانه مطبوعات ،رئیس هیت مدیره وقائم مقام خانه مطبوعات جهت تقویت رسانه واطلاع رسانی واقعی
 ١٤:٠٣ - 1397/09/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندارشهرستان خمیر
فرماندار بندر خمیر در نشست شورای آموزش‌وپرورش
یش از ظهر امروز نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان خمیر با محور بررسی هزینه‌های کمک‌آموزشی در مدارس خاص، شیوه اجرای طرح ایران مهارت و پیشگیری از آسیب‌ها اجتماعی در مدارس در مکان فرمانداری شهر خمیر برگزار شد.
 ١٤:١٥ - 1397/09/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار بندرخمیر:
رکود اقتصادی در کمین معادن بندرخمیر است/جلوگیری از رکود با جذب سرمایه‌گذاران خارجی
فرماندار بندرخمیر با تاکید بر این‌که رکود اقتصادی در کمین معادن این شهرستان است، جذب سرمایه‌گذاران خارجی را یکی از راه‌های جلوگیری از این رکود عنوان کرد.
 ١٤:٣٠ - 1397/09/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندارشهرستان خمیر
فرماندار شهرستان خمیر در دیدار با سرمایه گذار ان چینی
فرماندار بندرخمیر در دیدار با هیئت سرمایه‌گذار بخش خصوصی از کشور چین در خصوص فعالیت‌های تجاری در این شهرستان گفت: نگاه دولت به جذب سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی مثبت و واقع‌بینانه است.
 ١٧:٥٨ - 1397/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضورفرماندار شهرستان در مانور سراسری زلرله
حضورمیرهاشم خواستارفرماندار شهرستان در مانور سراسریزلزله در مدارس شهربندر خمیر
صبح امروز با حضور میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان ،معاون فرماندار ،مسؤلان اداران شهرستان در مانور سراسری زلزله وایمنی با هدف مدرسه ایمن در مدرسه عترت شهر بندر خمیر برگزار گردید
 ٢١:١٢ - 1397/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.