جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠
آخرین اخبار
جایگاه سوخت پایانه بار سیمان آماده بهره برداری/پیگیری ۲ درخواست سرمایه گذاری در بخش خصوصی
*اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر شهرستان خمیر*
پیام تبریک فرماندارخمیر بمناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
خمیر یکی از کرویدرهای مهم جنوب کشور/تأمین ۷۰ درصد از معادن هرمزگان در بندرخمیر/ساخت ۳۹۱ واحد مسکونی در خمیر در ۳ سال اخیر/ تحولات بزرگی در حوزه های مختلف در شهرستان ایجاد شده است/بهره برداری ۲۵۰ طرح و پروژه طی ۳ سال در خمیر/در ۳ سال اخیر بیش از ۳هزار و۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است/مشارکت خوب خیرین در بخش آموزش و درمان
پیام فرماندار خمیر به مناسبت روز جهانی قدس
پیام تسلیت فرماندار خمیر بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)
دلیل تعلل دستگاه های مسوول در ایمن سازی برخی از محورهای شهرستان چیست؟/مسوولان دستگاه ها پیگیری کنند پروژه‌ها هر چه سریع تر آماده و به بهره برداری برسد/در ۳ سال اخیر بیش از یکهزار میلیارد ریال در حوزه حمل و نقل هزینه شده است
اصناف غیرضرور تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند
اجرای بیش از ۲۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در بندرخمیر
پیام تبریک فرماندار خمیر بمناسبت عید نوروز۱۴۰۰
اخبار > اصناف غیرضرور تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٥٠٩ 

 تاریخ:1400/01/08 


اصناف غیرضرور تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند

فرماندارخمیر گفت:با توجه به ادامه دار شدن وضعیت نارنجی در شهرستان ، در جلسه ستاد کرونای شهرستان خمیر محدودیت هایی در برخی حوزه ها اعمال شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار با اعلام این خبر ، افزود:بر اساس تصمیمات جدید ستاد کرونای شهرستان، به جز مشاغل ضروری،مابقی اصناف فقط تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند.

وی اضافه کرد:شهرداری ها و دهیاری ها موظف هستند با همکاری نیروی انتظامی و استفاده از ظرفیت پایگاه مقاومت بسیج در روستاها نسبت به محدودسازی پارک ها ،سواحل و دیگر اماکن گردشگری در شهرها و روستاها اقدام و از چادر زدن مسافر یا گردشگر در این اماکن ممانعت کنند.
خواستار ادامه داد:از شبکه بهداشت خواسته شده در اسکله بندرپل بر وضعیت حمل و نقل دریایی و زمینی نظارت نماید.
وی در ادامه عنوان کرد: دورهمی‌های خانوادگی و شرکت در مراسم عروسی همچنان سرمنشاء اشاعه و شیوع کرونا بویژه از نوع جهش یافته در شهرستان بوده است.
فرماندارخمیر افزود:خود برگزارکنندگان این مراسمات باید متوجه شوند که با این کار خود، به نوعی جان شهروندان را به خطر می‌اندازند.
این مقام مسئول تاکید کرد:در این راستا از نیروی انتظامی خواسته شده با هرگونه همایش، تجمع و مراسم عزا و عروسی که باعث تهدید سلامت جامعه شود تا زمان عادی شدن شرایط و اعلام رسمی ستاد مدیریت بیماری کرونا در این شهرستان برخورد کند.
رئیس ستاد کرونا در شهرستان خمیر در ادامه با بیان اینکه طی ۱۳ ماه گذشته با توجه به شیوع کرونا ،مردم شهرستان اضطراب و ناراحتی زیادی را تا رسیدن به شرایط پایدار و عادی تحمل کردند و در این راه عزیزانی را از دست دادند،افزود:اکنون ویروس جهش یافته نیز در شهرستان بر این دغدغه ها افزوده است لذا ضروری است تمامی مسئولان شهرستانی و مردم با جدیت پای کار آمده و برای بهبود وضعیت این بیماری در شهرستان تلاش کنند.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.