چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
اخبار > دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان همراه با اعضای هیأت های ورزشی با فرماندار خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٣٢ 

 تاریخ:1398/07/30 


دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان همراه با اعضای هیأت های ورزشی با فرماندار خمیر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمیر همراه با برخی از روسای و نواب رئیس هیات های ورزشی ، مدیران باشگاه ها و پیشکسوتان به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش با فرماندار خمیر دیدار کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمیر؛فرماندار خمیر ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از تلاشهای بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش شهرستان، اداراه ورزش و جوانان، باشگاههای ورزشی و به خصوص اساتید، مربیان، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش شهرستان شهرستان قدردانی کرد و نقش بی بدیل این افراد در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی را نقشی اساسی و قابل تقدیر برشمرد.
وی افزود: خوشبختانه دولت نگاه ویژه ای به حوزه ورزش و جوانان داشته از این رو باید همگی تلاش کنیم تا با از پیش رو برداشتن مشکلات ورزش و جوانان در این شهرستان، شرایطی فراهم شود تا ورزش بعنوان مهمترین اصل در زندگی افراد جامعه نفوذ کند.
رئیس شورای ورزش شهرستان با بيان اينكه شهرستان خمیر به دليل ساحلی بودن، شرايط مناسبي براي توسعه ورزش هاي آبي و ساحلي دارد، گفت: بايد اين موضوع مورد توجه مسئولان و متوليان بخش ورزش قرار بگيرد تا از ظرفيت هاي موجود بهره بيشتري ببريم.
وی افزود: شهرستان خمیر در ورزش های آبی و ساحلی می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و در سطح استان و کشور افتخارآفرینی کند.
در ادامه نائبی رئیس اداره ورزش و جوانان در سخنانی ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار از جامعه ورزشی شهرستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه را ارئه کرد.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمیرگفت: در سطح شهرستان ۱۷ هیات ورزشی  فعالیت دارند و  بیش از ۲۵۰۰ نفر ورزشکار مرد و زن سازمان یافته در شهرستان داریم و امیدواریم با برنامه ریزی مناسب در سال ۹۸ و حمایت مسئولین پیشرفت قابل توجهی در این بخش داشته باشیم.
وی اظهار داشت :قهرمانی ورزشکاران در رشته های مختلف از جمله والیبال، تنیس، کشتی و...در ادوار مختلف و در مسابقات استانی و اعزام به مسابقات کشوری بیانگر پتانسیل و آمادگی ورزشکاران شهرستان است.
نائبی بزرگترین مشکل برای بالفعل کردن ظرفیت های شهرستان در‌بخش ورزش را نبود اسپانسر قوی عنوان کرد و اظهار داشت: چندین رشته ورزشی با ورزشکاران مستعد و توانمند در این شهرستان فعالیت دارند و اگر مشکل مالی حل شود بسیاری از مشکلات کنونی رفع خواهد شد.
این مسوول ورزشی در ادامه با بیان این که همچنین ورزش شهرستان خمیر از نبود خوابگاه مناسب رنج می برد ، اظهار کرد: این شهرستان بدلیل نداشتن خوابگاه ورزشی قادر به میزبانی تعداد زیادی از رشته های ورزشی نیست که امیدواریم با حمایت مسئولان و رفع این گونه مشکلات شاهد رشد و پیشرفت در عرصه ورزش این شهرستان باشیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمیر در پایان تصریح کرد:میزبانی مسابقات ورزشی نیازمند ایجاد خوابگاه مناسب و اسپانسر قوی می باشد.
بهره گیری از ظرفیت‌های صنایع جهت توسعه ورزش از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.
گفتنی است ۲۶مهر لغایت ۳ آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.