چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
اخبار > آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خمیر برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠١٤ 

 تاریخ:1399/04/09 


آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خمیر برگزار شد

با حضور فرماندار خمیر ، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ،معاون امداد، معاون منابع انسانی و پشتیبانی و همچنین مدیر حراست هلال احمر هرمزگان ، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خمیر معرفی شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در این نشست اقدامات و فعالیتهای جمعیت هلال احمر در شهرستان را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد:جمعیت هلال احمر همکاری و تعامل خوبی در برنامه های شهرستان داشته و نقش این نهاد در برنامه های شهرستان پررنگ بوده است.
وی افزود:هلال احمر به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس، دارای جایگاه مهمی است.
میرهاشم خواستار همچنین بیان کرد:با وجود محدودیت ها و کمبودها نیروهای جمعیت هلال احمر ثابت کرده که در بحران و حوادث نیروهای توانمندی هستند.
فرماندارخمیر در ادامه گفت: احداث ساختمان اداری و انبار امدادی در شهرستان یکی از کارهای ماندگار هلال احمر در شهرستان بود که در دوران رییس سابق این نهاد اتفاق افتاده است.

در ادامه حکم احسان محسنی سرپرست جدید جمعیت هلال احمر خمیر به وی اعطاء و از خدمات حسن تشکریان قدردانی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.