يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
اخبار > حفظ وضعیت فعلی بسیار مهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٧٥ 

 تاریخ:1399/10/21 


حفظ وضعیت فعلی بسیار مهم است

فرماندار خمیر گفت:برای تغییر وضعیت کرونا درشهرستان تلاش های زیادی انجام شده و حفظ وضعیت فعلی بسیار مهم است و نباید این تلاش ها به سادگی فراموش شود.

 

 

 

 


فرماندارخمیر در جلسه ستاد کرونای شهرستان خمیر گفت: هرچند شهرستان خمیر براساس رنگ بندی در شرایط کم خطر قرار گرفته است اما هرگونه عادی سازی و سهل انگاری ممکن است این رنگ بندی به سرعت تغییر کرده و نارنجی یا قرمز شود بنابراین تنها راه، همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی در ادامه با اشاره بر توجه و لزوم رعایت موارد بهداشتی در برخی اماکن در شهرستان، تاکید کرد و گفت:بعضی از نقاط شهرستان بویژه اسکله بندرپل جزو مناطق پرخطر محسوب می شوند لذا شبکه بهداشت بایستی بر این نقاط نظارت بیشتری داشته باشند.

انجام مسابقات ورزشی باید با رعایت پروتکل ها برگزار شود و وضعیت سلامت ورزشکاران قبل از برگزاری مسابقات حتما بررسی شود.

نظارت بر دستگاه های اداری، تولیدی، تجهیزات، خدماتی باید با جدیت مورد توجه تیم های نظارتی قرار گیرد.اعمال محدودیت های شبانه همچنان با جدیت دنبال می شود.

برگزاری جشن عروسی فقط با مجوز ستاد کرونا و براساس دستورالعمل های بهداشتی باید انجام شود.

فرماندارخمیردر ادامه از توجه مردم به توصیه های بهداشتی و رعایت محدودیت ها در راستای پیشگیری از بیماری کرونا تقدیر کرد.

وی ادامه داد: مردم می توانند با رعایت پروتکل ها، مانع توسعه این بیماری که تهدیدی برای جان انسان ها و باعث اختلال در کسب روزی حلال و معیشت آنان شده ،شوند.

میرهاشم خواستار همچنین گفت:محققان ایرانی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش بی وقفه ای برای تولید واکسن کرونا داشته اند و دستیابی به واکسن کرونا نشانه توانمندی و پیشرفت کشور ما در حوزه پزشکی است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.