جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠
اخبار > خیابانی به نام اهداء کنندگان عضو نامگذاری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٦٥ 

 تاریخ:1400/08/27 


خیابانی به نام اهداء کنندگان عضو نامگذاری شود

مراسم تجلیل از خانواده اهداء کننده عضو در بندرپل ، بعد از ظهر امروز پنج شنبه با حضور میرهاشم خواستار فرماندار خمیر ، دکتر محمود حسین پور رئیس واحد اهدای عضو هرمزگان و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین امام جمعه، شهردار و اعضای شورای این شهر برگزار شد.

 

 

 

 


در این مراسم از خانواده ی ایثارگر و بخشنده ی سماء سرودی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

نامگذاری خیابان به نام اهداء کنندگان عضو به منظور تکریم این خانواده ها از جمله پیشنهادی بود که توسط فرماندار در مراسم عنوان شد.

همچنین شبانه روزی شدن مرکز جامع سلامت بندرپل و تسریع در راه اندازی اورژانس از جمله خواسته هایی بود که اهداء کننده عضو در حاشیه این مراسم بیان کرد.

قابل یادآوری است شنبه گذشته سما سرودی کودک یک و نیم ساله اهل بندرپل بدلیل خفگی در سطل آب ، دچار مرگ مغزی شد که پس از رضایت خانواده این کودک ، قلب ، ۲ کلیه و کبد وی به چهار بیمار نیازمند اهدا شد.

این دومین اهداء کننده عضو در شهر بندرپل طی حدود یک سال اخیر بوده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.