جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠
اخبار > پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت هفته بسیج


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٦٦ 

 تاریخ:1400/08/29 


پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت هفته بسیج

فرماندار خمیر طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛ در پیام میرهاشم خواستار به مناسبت هفته بسیج آمده است:

 

 

 

 


بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است. بسیج در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری است و باید حافظ دستاورد‌های اخلاقی انقلاب باشد. امام خمینی «ره»

بسیج در ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی مایه سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی بوده و در تمامی حوزه ها در انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده است.

از جمله اقدامات جهادی بسیج پس از آغاز انقلاب اسلامی می توان به نقش آفرینی‌ این نهاد مردمی در رویدادهای مختلف از جمله محرومیت زدایی، عمران و آبادانی و همچنین در مواقع حساس همچون بحران‌ها و بلایای طبیعی بویژه دوران مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد که همگام با مردم در انجام طرح کمک مومنانه و طرح جهادی نقش آفرینی کردند.

اینجانب این هفته را به خانواده های معظم شهداء، ایثارگر و بسیجیان سرافراز، بصیر و مخلص بالاخص بسیجیان شهرستان خمیر تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت دارم.

میرهاشم خواستار

فرماندار خمیر 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.