جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠
اخبار > طرح های اشتغالزایی تعیین تکلیف شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٦٧ 

 تاریخ:1400/08/29 


طرح های اشتغالزایی تعیین تکلیف شوند

فرماندار خمیر در جلسه با مدیران اداره کار و صندوق کارآفرینی، خواستار تعیین تکلیف طرح های اشتغالزایی نیمه تمام در شهرستان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار با بیان اینکه بیشتر این طرح‌ها بیش از ۷۰ الی ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، تاکید کرد:در صورت حمایت و ارائه تسهیلات ارزان قیمت توسط دستگاه های متولی ، به زودی شاهد راه اندازی و آغاز به کار این صنایع در شهرستان خواهیم بود.

این مقام مسوول در ادامه از دستگاه های مسئول این طرح ها خواست تا حصول نتیجه نهایی پیگیر کارهای این کارآفرینان باشند‌.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان خمیر همچنین عنوان کرد: این طرح ها در حوزه های کشاورزی، صنعت ، گردشگری ، میراث فرهنگی و سایر هستند که در بندرخمیر و دیگر نقاط شهرستان فعالیت خواهند کرد و در صورت اتمام این آن ها ، حداقل ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم وارد چرخه کار و اشتغال خواهند شد.

به گفته مهندس خواستار ،بسته بندی و فرآوری ماهی و میگو و احداث سردخانه ، بسته بندی محصولات کشاورزی ، چند طرح گردشگری و بوم‌گردی ، کارخانه تولید خوراک دام و طیور ، احداث گلخانه کشاورزی ، تولید پوشاک ، سیم و تیرچه از مهم ترین این طرح‌ها هستند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.