جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠
اخبار > مطالبات مردم کهورستان در‌ حوزه سلامت با حضور فرماندار بررسی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٣٢٥ 

 تاریخ:1400/09/04 


مطالبات مردم کهورستان در‌ حوزه سلامت با حضور فرماندار بررسی شد

در پی درخواست های مردمی از فرماندار در خصوص برطرف شدن برخی از مشکلات در مرکز خدمات جامع سلامت کهورستان ، ظهر امروز پنج شنبه میرهاشم خواستار فرماندار خمیر به صورت میدانی از مرکز خدمات جامع سلامت کهورستان بازدید و در ادامه طی نشستی با حضور بخشدار مرکزی ، رئیس شبکه بهداشت و درمان ، رئیس شورای بخش ، امام جمعه ، دهیار ، اعضای شورای کهورستان، خواسته ها و دغدغه های مردمی در حوزه سلامت بررسی شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در این نشست با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان و توسعه و تجهیز زیرساخت های سلامت از مهم ترین اهداف ما در شورای سلامت شهرستان است که با جدیت آن را دنبال می کنیم، افزود: گرچه در این حوزه نیز با مشکلاتی از جمله محدودیت منابع و اعتبار مواجه هستیم اما سعی خواهیم کرد مشکلات موجود در‌ این حوزه را در تمامی نقاط شهرستان به حداقل برسانیم.

این مقام مسوول در ادامه به آمار جمعیتی روستای کهورستان ،بر لزوم ارتقاء حوزه سلامت در این روستا تاکید کرد و افزود: کهورستان از جمله روستاهایی است که بدلیل وجود گسترده مزارع کشاورزی در این روستا ، دارای آمار جمعیت متغیری است بویژه در‌ نیمه دوم سال که جمعیت قابل توجهی از کارگران فصلی در این روستا سکونت می گزینند و آمار جمعیتی کهورستان به طور قابل توجهی افزایش می یابد بنابراین هرچه مرکز سلامت کهورستان بیشتر تجهیز و توسعه یابد قطعا در بهبود شاخص های سلامت و همچنین رضایت مندی مردم نیز تأثیر گذار خواهد بود.
فرماندار خمیر در ادامه ضمن قدردانی از دکتر چنگایی مدیر شبکه بهداشت و درمان بدلیل تلاش و پیگیری جهت ارتقاء حوزه های بهداشت و درمان شهرستان، از وی خواست نسبت به رفع مشکلات موجود در مرکز خدمات جامع سلامت کهورستان در کوتاه ترین زمان اقدام کند.
قابل ذکر است در این نشست مقرر شد ساعت فعالیت مرکز خدمات جامع سلامت کهورستان طبق روال گذشته ادامه یابد.
فرماندار خمیر در ادامه بازدید امروز ، همچنین از مرکز خدمات جامع سلامت چاه ماخور نیز بازدید کرد.

*روابط عمومی فرمانداری خمیر*

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.