چهارشنبه ٠٨ تير ١٤٠١
اخبار > محرم زاده جایگزین صفری در اداره اوقاف شهرستان خمیر شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٤٢ 

 تاریخ:1401/02/26 


محرم زاده جایگزین صفری در اداره اوقاف شهرستان خمیر شد

صبح امروز آیین تکریم و معارفه سرپرست نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمیر برگزار و رضا محرم زاده جایگزین حسین صفری در اداره اوقاف شهرستان خمیر شد.

 

 

 

 


در این آیین که با حضور فرماندار خمیر ، معاونین و مدیران ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان برگزار شد از خدمات و تلاش های مدیر پیشین تجلیل و حکم سرپرستی اداره اوقاف شهرستان به محرم زاده اعطاء شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛میرهاشم خواستار فرماندار خمیر در نشستی پیش از این آیین اظهار کرد: جابجایی ها در هر مقام و منصبی امری طبیعی به شمار می رود اما آنچه حائز اهمیت می باشد این است که مدیر جدید که در هر اداره یا دستگاهی پست و مسئولیت می گیرد باید تلاش خود را دوچندان کند که نسبت به مدیر پیشین عملکرد بهتری داشته باشد.فرماندار خمیر در ادامه از تلاش های ۲۳ ماهه آقای صفری در شهرستان قدردانی کرد و افزود:ایشان با تمام توان و امکانات حداقلی ، کارهای خوبی در سطح شهرستان خمیر انجام داد که لازم است از ایشان تقدیر و تشکر نمایم.مهندس خواستار همچنین اظهار داشت: اعتمادزایی در حوزه وقف موجب مشارکت بیشتر مردم می‌شود لذا باید شرایطی فراهم آورد تا اعتماد مردم به این حوزه جلب شود.وی در ادامه بر تعامل و ارتباط اداره اوقاف با دستگاه های اجرایی، ائمه جمعه و جماعات ،شوراها و مردم تاکید کرد.در این جلسه معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از حمایت های فرماندار از اداره اوقاف در شهرستان تقدیر کرد و در ادامه به اهمیت و جایگاه وقف اشاره پرداخت.وی همچنین گفت: سرپرست جدید اداره اوقاف شهرستان خمیر از جوانان مستعد و فردی آشنا به این حوزه می باشد و انتظار می رود با جدیت و انگیزه بالا، جهت اهداف سازمانی تلاش کند.مدیر پیشین اداره اوقاف شهرستان خمیر نیز گزارشی از وضعیت موقوفات و اقدامات انجام شده در راستای ثبت مالکیت و دیگر موضوعات در این حوزه ارائه کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.