چهارشنبه ٠٨ تير ١٤٠١
اخبار > پیام فرماندارخمیر بمناسبت بزرگداشت روز روابط عمومى


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٥٠ 

 تاریخ:1401/02/27 


پیام فرماندارخمیر بمناسبت بزرگداشت روز روابط عمومى

فرماندار خمیر با ارسال پیامی فرارسیدن ۲۷ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى و آغاز هفته روابط عمومى را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومى فرمانداری خمیر، در این پیام آمده است:

 

 

 

 


 

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نشانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی است.روابط عمومی‌ها در شفاف‌سازی ارتباطات بین مخاطبان و مسئولان به ویژه شناسایی و انعکاس مشکلات و مطالبات مردم نقش تعیین کننده ای دارند و بدون شک توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی ، امکان پذیر نبوده و نیست و اینجاست که نقش روابط عمومی در ادارات و ارگان ها نمایانگر می شود.
لذا اینجانب این روز را به تمامی دست‌ اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرين نامگذاری شده است، روابط عمومى ها در جهت تحقق شعار سال و انعکاس مناسب دستاوردهای دولت مردمى ایران قوی، اقدامات مناسبی با ابتکار و خلاقیت صورت دهند.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.