دوشنبه ١٧ مرداد ١٤٠١
اخبار > ستاد مدیریت بحران خمیر تشکیل جلسه داد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٩٣ 

 تاریخ:1401/04/04 


ستاد مدیریت بحران خمیر تشکیل جلسه داد

جلسه ستاد پیشگیری؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان خمیر به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی و اعضای این ستاد در فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛ عبداللطیف گورانی معاون فرمانداری خمیر در این نشست با بیان اینکه در بحث مدیریت بحران، پیشگیری و آمادگی جهت مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است ، افزود: لذا همه دستگاه های اجرایی بایستی از قبل جهت مقابله با حوادث احتمالی و همچنین مسائلی که باعث ایجاد اختلال و بحران در سطح جامعه می شود ، برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

شناسایی نقاط حادثه خیز و رفع آن ، استفاده از ظرفیت بیمه منازل ، کشاورزی و ... جهت پرداخت خسارت در زمان وقوع حوادث و بلایای طبیعی و اطلاع رسانی به مردم در این حوزه ،لزوم استفاده بهینه برق و صرفه جویی جهت جلوگیری از خاموشی ها از جمله موضوعاتی بود که وی در این جلسه بدان اشاره و تأکید کرد.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.