دوشنبه ١٧ مرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار بخشدار مرکزی خمیر با مدیرعامل کارخانه سیمان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٠١٧ 

 تاریخ:1401/04/06 


دیدار بخشدار مرکزی خمیر با مدیرعامل کارخانه سیمان

روز دوشنبه محمد محسنی بخشدار مرکزی خمیر با حضور در کارخانه سیمان با دکتر باشتی مدیرعامل کارخانه سیمان دیدار و گفت و گو کرد.

 

 

 

 


بخشدار مرکزی در این دیدار ضمن تقدیر از دکتر باشتی و رویکرد مثبت ایشان از زمان مسئولیت وی در سیمان هرمزگان ، گفت: سیمان هرمزگان به عنوان یکی از بنگاه‌های موفق در حوزه اقتصادی توانسته خدمات قابل قبولی در راستای حمایت از شهروندان شهرستان، مشارکت در طرح‌های فرهنگی و اجتماعی و اشتغال‌زایی جوانان از خود نشان دهد‌.

وی افزود:خوشبختانه از زمان حضور آقای دکتر باشتی و رویکردهای مثبت ایشان در سیمان هرمزگان تعامل و همکاری بسیار خوبی با مسئولین شهرستان خمیر در زمینه‌های مختلف ایجاد شده که مجموعه این اقدامات قابل ستایش و تقدیر است.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.