جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠
آرشیو اخبار


فرماندار خمیر؛
یکی از موضوعات مهم در بازگشایی حضوری مدارس، موضوع ایاب و ذهاب دانش آموزان است/تاکید فرماندارخمیر بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدارس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار فرماندار خمیر در جلسه شورای آموزش و پرورش با تاكيد بر رفع مشکلات ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: یکی از موضوعات مهم در بازگشایی حضوری مدارس، موضوع ایاب و ذهاب و تامین سرویس دانش آموزان بویژه دانش آموزان روستایی است.
 ١٩:٢٢ - 1400/09/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندارخمیر در جلسه با مجریان طرح خط انتقال گاز از مسیر بندرپل؛
در اجرای طرح ،توسعه آتی شهر بندرپل مدنظر قرار گیرد
صبح پنج‌شنبه جلسه فرماندار خمیر با مجریان طرح خط ششم انتقال گاز سراسری از مسیر بندرپل با حضور اعضای شورا و شهردار بندرپل در فرمانداری خمیر برگزار شد
 ١٦:١٥ - 1400/09/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
صبح امروز انجام شد؛
تقدیر فرماندار خمیر از مسئول بسیج اصناف
فرماندار خمیر صبح امروز در دیدار مسوول بسیج اصناف شهرستان خمیر با ایشان ، از همکاری بسیج اصناف در تهیه و توزیع اقلام اساسی و همچنین همکاری با ستاد تنظیم بازار شهرستان خمیر با اهدای لوحی تقدیر کرد.
 ١٣:٣٦ - 1400/09/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور نمایندگان شرکت گاز؛
مشکلات تامین و توزیع کپسول‌های گاز مایع در شهرستان خمیر بررسی شد/سامانه سدف آماده ثبت‌نام متقاضیان دریافت گاز مایع
جلسه بررسی مشکلات تامین و توزیع گاز مایع در شهرستان خمیر صبح امروز با حضور بخشداران مرکزی و رویدر ، معاون بازرسی صمت هرمزگان، مسوول انجمن صنفی گاز مایع ، نماینده شرکت گاز ، روسای ادارات صمت و پست و همچنین مسوول بسیج اصناف، به ریاست معاون سیاسی فرمانداری خمیر برگزار شد.
 ١٣:٤٣ - 1400/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با سراسر کشور؛
مانور زلزله در مدارس شهرستان خمیر برگزار شد
صبح دوشنبه هشتم آذر ۱۴۰۰ و همزمان با سراسر کشور ، مانور زلزله با شعار «آمادگی در برابر زلزله در شرایط پاندمی» در مدارس شهرستان خمیر برگزار شد.
 ١٢:١٨ - 1400/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.