پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > اقلام و تجهیزات توانبخشی به نیازمندان شهرستان خمیر اهداء شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٩١ 

 تاریخ:1401/11/12 


اقلام و تجهیزات توانبخشی به نیازمندان شهرستان خمیر اهداء شد

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ، به صورت نمادین طی آیینی با حضور فرماندار خمیر، امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه ها و نهادهای حمایتی اقلام و تجهیزات توانبخشی از سوی هلال احمر شهرستان خمیر به افراد نیازمند اهداء شد.

 

 

 

 


این اقلام شامل ۷۹ عدد ویلچر بزرگسال ، خردسال و حمام ، ۱۵ مورد تشک مواج ، ۶۱ عدد واکر و توالت فرنگی ، ۱۳۲ مورد پوشینه و یک عدد کپسول اکسیژن در مجموع با اعتباری بالغ بر ۶۵۴ میلیون تومان بوده است.همچنین ۱۴۵ مورد کمک هزینه درمانی قریب به ۱۶۷ میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.میرهاشم خواستار فرماندار خمیر در این آیین ضمن قدردانی از خدمات انجام شده توسط هلال احمر گفت: علیرغم محدودیت های اعتباری ، اقلام و تجهیزات خوبی از سوی این نهاد تهیه و در اختیار مددجویان و نیازمندان جامعه قرار گرفته، با این وجود هر چه قدر برای محرومیت زدایی و دست گیری از نیازمندان تلاش شود باز هم کم است.وی افزود:همه ما موظف هستیم به مشکلات مددجویان و نیازمندان جامعه رسیدگی کنیم لذا در این راستا کمک همه دستگاه ها ، نهادهای حمایتی و خیریه را می طلبد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.