پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > بررسی مشکلات مردم با حضور بخشدار و مسئولان شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٥٠ 

 تاریخ:1401/11/14 


بررسی مشکلات مردم با حضور بخشدار و مسئولان شهرستان

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران میز خدمت در روستای درگور با هدف رفع مشکلات مردم برپا شد.

 

 

 

 


میز خدمت با حضور بخشدار مرکزی بندرخمیر و مسئولین ادارات شهرستان و شورای روستا در مسجد جامع روستای درگور برگزار شد.

محمد محسنی بخشدار مرکزی خمیر در تشریح برپایی میز خدمت افزود: مردم با حضور در محل میز خدمت مشکلات و مطالبات خود را که با مراجعه به ادارات مرتفع نشده بودند با مدیران حاضر در میان گذاشتند و با حضور مسئولان ادارات ذی‌ربط، این مشکلات مجددا مورد بررسی قرار گرفت تا زمینه حل آن فراهم شود.

به گفته وی، در این مراسم دستگاه‌هایی که بیشترین ارتباط با مردم را داشتند به صورت حضوری پاسخگوی مشكلات مردم شدند.گفتنی است، در پایان مراسم بخشدار مرکزی از امام جمعه‌ روستا و مسئولان ادارات حاضر شامل برق، راهداری، صنعت و معدن، مخابرات، بهزيستی، صندوق کار آفريني و جهاد کشاورزی که در این این روز پاسخگوی مردم بودند، تشکر کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.