پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > مسابقه شتر دوانی در بندرخمیر برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٥١ 

 تاریخ:1401/11/14 


مسابقه شتر دوانی در بندرخمیر برگزار شد

به مناسبت دهه مبارک فجر، مسابقه شتردوانی با شرکت ۲۷ شترسوار از بندرخمیر ، سیریک ،بندرعباس ، جزیره قشم و بندرلنگه در دو گروه شترهای زیر پنج سال و بالای پنج سال در پیست دوگرد بندرخمیر برگزار شد.

 

 

 

 


در پایان این مسابقه که با حضور فرماندار خمیر ، امام جمعه شهرستان ،معاون سیاسی فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان و علاقمندان به این رشته ورزشی انجام شد به نفرات برتر در هر دو گروه جوایزی اهداء گردید.فرماندار خمیر در مراسم اهدای جوایز ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مسابقات اظهار کرد:استقبال بسیار خوبی از این مسابقه در بندرخمیر انجام شد که جا دارد به نوبه خود از مجریان این مسابقه تشکر کنم.وی افزود:برگزاری چنین مسابقاتی می تواند باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه شود لذا بايستی اين ورزش مفرح در شهرستان گسترش يابد و از آن حمايت شود.گفتنی است در این دوره از مسابقات، در گروه آزاد شترهای زیر پنج سال آرین حسین پور ، نیکان تبریک و رضا دادآفرید آبشورک بندرعباس به ترتیب اول تا سوم شدند؛ همچنین مراد صفری از سیریک چهارم و حسین مریدی باز از آبشورک بندرعباس پنجم شد.همچنین در گروه شترهای امتیاز دار بالای پنج سال نیز ، فرزاد احمدی ، ناصر آسور ،آرش حسن زاده و رضا خوی از آبشورک بندرعباس به ترتیب اول تا چهارم شدند و محمد سعید درتنی پنجم شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.