پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > حذف عوارض صادراتی گوجه فرنگی، فرصتی مناسبی برای کشاورزان پیش آمده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٧٣ 

 تاریخ:1401/11/15 


حذف عوارض صادراتی گوجه فرنگی، فرصتی مناسبی برای کشاورزان پیش آمده است

محمد محسنی بخشدار مرکزی خمیر در دیدار با برخی کشاورزان از پیگیری مهدی دوستی نماینده عالی دولت‌ در هرمزگان، فرماندار و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برای حذف عوارض صادرات گوجه فرنگی تشکر کرد.

 

 

 

 


وی با بیان اینکه شهرستان خمیر به دلیل کشت گوجه فرنگی متاثر از این سیاست است، افزود: کهورستان به دلیل حاصلخیزی زمین دارای گوجه فرنگی مرغوب است که تسهیل صادرات به دلیل مرغوبیت این محصول در کهورستان می تواند به نفع کشاورزان باشد و از زیان آنها جلوگیری و باعث ارز آوری بیشتر برای کشور باشد.

محسنی در پایان از همراهی مهدی دوستی استاندار هرمزگان، میرهاشم خواستار فرماندار خمیر و همچنین مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای تحقق این مهم قدردانی کرد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.