پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان خمیر با امام جمعه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٧٤ 

 تاریخ:1401/11/16 


دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان خمیر با امام جمعه

صبح امروز بمناسبت دهه مبارک فجر ،فرماندار خمیر با همراهی اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان خمیر با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی دیدار کردند.

 

 

 

 


فرماندارخمیر در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و قدردانی از حمایت ها و همکاری امام جمعه شهرستان در اجرای برنامه های شهرستانی ،به برنامه ها و افتتاح پروژه های عمرانی در سطح شهرستان اشاره نمود و تصریح کرد: در دهه فجر امسال با وجود همه محدودیت ها و کمبود منابع ،۴۵ پروژه در حوزه های مختلف در شهرستان خمیر آماده شده که در هفته جاری با حضور مسئولین عالی رتبه استانی افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

میر هاشم خواستار در ادامه با بیان اینکه خدمت به مردم از دستورکار این انقلاب است، افزود: اقدامات و خدمات خوبی از آغاز انقلاب تاکنون به مردم در شهرها و روستاهای کشور شده است.

وی ادامه داد:گرچه دشمن طی ۴۴ سال گذشته به دنبال کوچک جلوه دادن دستاوردها و پیشرفت های انقلاب بوده ، اما با همه دشمنی‌ها و کارشکنی‌هایی نتوانسته است جلوی حرکت و پیشرفت ایران اسلامی را بگیرد.

مهندس خواستار همچنین گفت:دهه فجر فرصت مناسبی است که همه خدمات و دستاوردهای نظام برای مردم بازگو شود.

در ادامه امام جمعه شهرستان ضمن قدردانی از فرماندار و مدیران و مسئولان شهرستانی بابت پیگیری امورات شهرستان، اظهار داشت:تمام تلاش مسئولان در انقلاب اسلامی باید به گونه ای باشد که بتوانند گوشه ای از مدیریت علوی را به کام مردم بچشانند.

وی افزود:هر خدمتی که در این راستا اتفاق بیفتد و دلی از ملت مراجعه کننده به شما خرسند شود قطعا تقویت جلوه دین و اسلام در نگاه آنان را به دنبال خواهد داشت.

صالحی گفت:انقلاب اسلامی احیاء کننده شعارهای اسلام است و نباید از آن به عنوان یک انقلاب منطقه ای یاد کرد بلکه انقلاب ۵٧ یک واقعه تاریخی از جنس واقعه عاشورا است که فارغ از زمان و جغرافیای خاصی، آرمان ها و شعارهای قرآن و دین را زنده کرده است و مدیران و خدمتگزاران در جمهوری اسلامی به نکته باید توجه ویژه داشته باشند که همت و تلاش آنان چه اثر بزرگی را در این شبکه تاریخی و انقلابی خواهد داشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.