پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > گزارش اقدامات و خدمات دولت در نماز جمعه بندرخمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٦٩٨ 

 تاریخ:1401/11/21 


گزارش اقدامات و خدمات دولت در نماز جمعه بندرخمیر

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ، میرهاشم خواستار فرماندار خمیر در مسجد جامع اهل سنت خمیر حضور یافت و گزارشی از برنامه های اجرایی این شهرستان به ویژه در ایام دهه فجر ارائه کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛مهندس خواستار در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی، دهه فجر را فرصت مناسبی برای انعکاس دستاوردهای دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود:در راستای تحقق مطالبات مردمی ، مدیران و مسئولان نظام ، طی ایام سال پروژه هایی را آماده و در دهه فجر یل هفته دولت و سایر مناسبت ها به مردم گزارش می کنند.همه پروژه هایی که در سطح شهرستان افتتاح می شود در راستای رفاه و بهبود وضعیت معیشتی مردم ایجاد شده است.با این اوصاف،امسال برای دهه فجر انقلاب اسلامی علیرغم تحریم ها و کمبود اعتبار ، ۴۴ پروژه با اعتبار ۵۳۵ میلیارد تومان در حوزه های مختلف در شهرستان خمیر آماده شده که امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه ها اتفاقات خوبی در زندگی مردم رخ بدهد.همچنین برنامه ها و جشن های مختلفی در حوزه های فرهنگی هنری و ورزشی نیز تدارک دیده شده که برخی از آنها در دهه فجر اجرا و برخی نیز تا پایان سال اجرایی می شود.عالی ترین مقام دولت در شهرستان خمیر در بخشی از سخنان خود نیز عنوان کرد:شهرستان خمیر ظرفیت های زیادی در حوزه مختلف به ویژه در حوزه معدن ، کشاورزی ، گردشگری دارد و جزو شهرستان های در حال توسعه بشمار می رود.راه اندازی کارخانه سیمان سفید ، کارخانه شیشه ، مجتمع بندری و غیره در سطح شهرستان می تواند تحول عظیمی را حوزه های اقتصادی مردم مناطق شهرستان بوجود آورد.با این وجود، برای سرعت بخشیدن به روند توسعه شهرستان ، بخشی از پیگیری ها برعهده مسئولان و بخشی نیز نیاز به همراهی و حمایت مردم شریف ، امامان جمعه و جماعات و روحانیون معزز شهرستان ، نخبگان و سایر اقشار و گروه های شهرستان است.در حوزه مسکن نیز که یکی از حوزه های مهم برای دولت محسوب می شود اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته است در همین راستا جلسات هفتگی با حضور مهندس دوستی استاندار محترم هرمزگان جهت رفع مشکلات مسکن مردم به ویژه جوانان برگزار می شود.

فرماندار در پایان نیز از همه مردم و نمازگزاران این شهرستان جهت حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.