پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
اخبار > بازدید بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش از سیمان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٦٩٣ 

 تاریخ:1401/11/30 


بازدید بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش از سیمان هرمزگان

بخشدار مرکزی خمیر به اتفاق دهیاران این بخش از شرکت سیمان هرمزگان بازدید و در ادامه نشستی با مدیرعامل سیمان هرمزگان برگزار کردند.

 

 

 

 


مهندس محمد محسنی در این نشست ضمن تبریک اعیاد ماه رجب ، گزارشی از موقعیت جغرافیایی بخش مرکزی و همچنین وضعیت مناطق محروم شهرستان را ارائه کرد.

وی گفت: بخش مرکزی بندر خمیر دارای ۳۲ روستا بوده که از این تعداد ۳روستا فاقد دهیاری هستند.  

به گفته بخشدار مرکزی شهرستان بندر خمیر ، روستای شینگو محروم ترين روستا در این بخش بحساب می آید که مهم ترین علت آن هم نبودن راه دسترسی مناسب به این روستا و همچنین و دور بودن از مرکز بخش است. 

در ادامه این نشست که جمعی از دهیاران بخش مرکزی نیز حضور داشتند‌

مدیر عامل‌ شرکت سیمان هرمزگان نیز گزارشی از وضعیت سيمان هرمزگان ارائه داد و از نحوه خدمات رسانی این شرکت در بخش مسؤلیت اجتماعی صحبت کرد.

خاطرنشان می شود در خاتمه، محسنی بخشدار مرکزی به اتفاق دهیاران ، با همراهی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان از روند تولید سیمان بازدید کردند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.