پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > واحد سی.سی.یو بیمارستان نیاپور بندرخمیر در روزهای آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٨٤ 

 تاریخ:1401/08/16 


واحد سی.سی.یو بیمارستان نیاپور بندرخمیر در روزهای آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد

مهندس خواستار فرماندار خمیر ظهر امروز ضمن سرکشی از واحدهای مختلف بیمارستان نیاپور و عیادت از بیماران و همچنین گفت و گو با مراجعه کنندگان ، طی نشستی با دکتر سفاری رئیس بیمارستان، مسائل و مشکلات این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.

 

 

 

 


مهندس خواستار در این نشست عنوان کرد: شهرستان خمیر یکی از شهرستان های مرکزی استان است که در حوزه درمانی بخشی از روستاهای شهرستان های همجوار با بندرخمیر را پوشش می دهد لذا ضرورت دارد پیگیری های لازم جهت تجهیز و ارتقاء بیمارستان توسط مسئولان امر در دستور کار قرار گیرد.احداث کلینیک پزشکان و داروخانه ، زیباسازی محوطه بیمارستان ،پیگیری جهت تامین دارو ، افزایش نیروی انسانی متخصص در حوزه درمانی ، خدماتی و پشتیبانی و ... از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار بدان تاکید کرد.
 در ادامه دکتر سفاری رئیس بیمارستان گزارشی کوتاهی از مسائل و مشکلات و همچنین اقدامات شده در راستای بهبود وضعیت درمانی را عنوان کرد.دکتر سفاری گفت:در حوزه احداث کلینیک پزشکان و ساخت داروخانه ، نقشه آن طراحی شده و نیازمند صدور مجوز از مرکز است.وی همچنین گفت:تجهیزات واحد سی.سی.یو بیمارستان نیاپور بندرخمیر نیز در روزهای آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.