پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار خمیر از ادارات


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٨٥ 

 تاریخ:1401/08/16 


بازدید فرماندار خمیر از ادارات

بازدید از ادارت و دستگاه های اجرایی جهت ارزیابی دستگاه ها ، بررسی وضعیت خدمات دهی به مردم و آگاهی از مسائل و مشکلات دستگاه ها به صورت مستمر صورت می پذیرد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر ظهر امروز در بازدید از اداره برق، کمیته امداد و بیمارستان نیاپور ،هدف از این بازدید‌ها را ارزيابی دستگاه ها ، نحوه خدمات رسانی ادارات دولتی به مردم و همچنین آگاهی از مشکلات این دستگاه ها عنوان کرد و اظهار داشت: نظارت مستمر بر عملكرد ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان از جمله اقداماتی است که در راستای ارتقا سطح كيفي خدمات دولتي به مردم ادامه خواهد يافت.میرهاشم خواستار در نشست با مدیر کمیته امداد ،آخرین وضعیت متقاضیان در حوزه اشتغال زایی را مورد بررسی قرار داد.مدیر کمیته امداد در این دیدار با بیان اینکه در مجموع سهمیه شهرستان خمیر در حوزه اشتغال زایی حدود ۳۳۷ میلیارد ریال بوده است ، عنوان کرد:در مجموع ۳۹۳ متقاضی در حوزه های صنایع دستی، پروانه کسب تجاری ، پنل خورشیدی دامداری، کشاورزی و... در این حوزه به بانک های عامل معرفی گردیده که تاکنون ۲۱۹ پرونده تسهیلات دریافت شده است.در ادامه فرماندار خمیر ، بر جذب تمام اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان تاکید کرد و گفت: در راستای ایجاد اشتغال و دستیابی به درآمد پایدار برای مددجویان تحت حمایت و دهک های پایین جامعه، ضرورت دارد اعتبار تخصیص یافته به شهرستان خمیر در حوزه اشتغالزایی به طور کامل جذب شود.وی در ادامه همچنین در تماس تلفنی با تعدادی از روسای بانک ها که روند پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به کندی اجرا می شود، خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان شد. این مقام مسئول در ادامه ضمن سرکشی از واحدهای مختلف بیمارستان نیاپور و عیادت از بیماران و همچنین گفت و گو با مراجعه کنندگان ، طی نشستی با دکتر سفاری ،مسائل و مشکلات این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.مهندس خواستار عنوان کرد: شهرستان خمیر یکی از شهرستان های مرکزی استان است که در بخش درمانی قسمتی از روستاهای شهرستان همجوار با بندرخمیر را پوشش می دهد لذا ضرورت دارد اقدامات لازم جهت تجهیز و ارتقاء بیمارستان توسط مسئولان بهداشت و درمان در دستور کار قرار گیرد.احداث کلینیک پزشکان و داروخانه ، زیباسازی محوطه بیمارستان ،پیگیری جهت تامین دارو ، افزایش نیروی انسانی متخصص در حوزه درمانی ، خدماتی و پشتیبانی و ... از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار بدان تاکید کرد.دکتر سفاری رئیس بیمارستان گزارشی کوتاهی از مسائل و مشکلات و همچنین اقدامات شده در بیمارستان را عنوان کرد.دکتر سفاری عنوان کرد:در حوزه احداث کلینیک پزشکان و داروخانه ، نقشه آن طراحی شده که نیازمند صدور مجوز جهت احداث آن می باشد.وی همچنین گفت:تجهیزات واحد سی.سی.یو بیمارستان نیاپور بندرخمیر نیز آماده است و در روزهای آینده آغاز به کار خواهد کرد. 

اداره برق بندرخمیر نیز از دیگر دستگاه هایی بود که مهندس خواستار ظهر امروز ضمن بازدید از دوایر مختلف آن ، طی نشستی با مدیر این اداره مسایل و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.اصلاح و توسعه شبکه برق ، پیگیری انشعابات متقاضیان، توسعه شبکه بین مزارع کشاورزی، روشنایی معابر ورودی و برخی از معابر شهر بندرخمیر از جمله موضوعاتی بود که فرماندار خمیر در نشست با مهندس جمعه پور آن را مورد بررسی قرار داد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.