پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان مورد ارزیابی قرار می گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٦١٩ 

 تاریخ:1401/08/30 


عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان مورد ارزیابی قرار می گیرد

فرماندار خمیر گفت:عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان در پایان سال جاری مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. وی افزود:دستگاه هایی که در ارزیابی بهترین عملکرد را داشته باشند تشویق و به دستگاه های ضعیف تذکر داده خواهد شد.

 

 

 

 


میر هاشم خواستار در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر همچنین تاکید کرد: عملکرد بانک ها نیز بر اساس وظایفی که برعهده دارند مورد ارزیابی قرار می گیرد.وی عنوان کرد:بعضاً از جانب برخی شهروندان گلایه‌هایی در خصوص تاخیر یا سختگیری هایی در پرداخت تسهیلات در حوزه های مختلف همچون ازدواج ، مسکن ، تسهیلات خوداشتغالی و غیره مطرح می‌شود که در این راستا به برخی از بانک‌ها تذکر و از آنها خواسته شده در روند پرداخت ها تسهیل گری کنند.فرماندار در ادامه بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دستگاه های اجرایی تاکید کرد و از مدیران این دستگاه ها خواست در تکمیل پروژه ها تسریع کنند. وی همچنین از آنان خواست ماهانه میزان پیشرفت پروژه های عمرانی را به فرمانداری گزارش کنند.رییس شورای اداری شهرستان خمیر همچنین در این جلسه عنوان کرد:با توجه به ظرفیت هایی که در حوزه های کشاورزی، معادن ، شیلات و غیره در سطح شهرستان وجود دارد مدیران ادارات مربوطه در راستای منتفع شدن بیشتر مردم از این حوزه ها تلاش بیشتری داشته باشند.تسریع در روند توسعه شبکه آب و برق در برخی محلات شهر بندر خمیر و دیگر نقاط شهرستان از جمله موضوعاتی بود که فرماندار بر آن تاکید کرد.وی همچنین از اداره راهداری خواست برای نوسازی ناوگان خودرویی با استفاده از تسهیلات برای شرکت اشخاص حقیقی و حقوقی همکاری و پیگیری کند.
قابل ذکر است در این جلسه ادارات آب، برق و راهداری گزارشی از اقدامات ۸ ماهه خود را بیان کردند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.